top of page
  • Zdjęcie autoraEMsetup

Chip tuning samochodów dostawczych i ciężarowych.

Zaktualizowano: 19 lip 2022

Praktycznie każdy samochód dostawczy i ciężarowy nie osiąga maksymalnych możliwości silnika, jeśli chodzi o jego moc.

Dzieje się tak ze względu na fabryczne zaprogramowanie jednostki napędowej z uwzględnieniem wielu restrykcji, a także przy zachowaniu rezerw. Zmienić ten stan rzeczy może oczywiście chip tuning, którego zadaniem jest zwiększenie mocy silnika bez realnej szkody dla zachowania prawidłowych parametrów jego pracy. Tego typu modyfikacje oprogramowania

nie wpłyną również na skrócenie czasu jego eksploatacji czy też na działanie innych komponentów. Chip tuning samochodów dostawczych i ciężarowych to sposobność korzystania z pojazdu o zwiększonych możliwościach.


Korzyści płynące z chip tuningu samochodów ciężarowych i dostawczych

Wiele osób broni się przed ingerencją w oprogramowanie sterownika jednostki napędowej z obawy, że silnik zostanie w ten sposób uszkodzony, a czas jego żywotności drastycznie spadnie. Nie ma to jednak związku z prawdą, pod warunkiem, że usługę te wykonują profesjonaliści posiadający doświadczenie. Chip tuning niesie za sobą jednak sporo korzyści. Wcześniej wymienione zwiększenie mocy jednostki napędowej poprzez zmianę w oprogramowaniu może mieć bezpośrednie przełożenie na inne aspekty funkcjonowania pojazdu. Dzięki temu działaniu możliwe jest bowiem znacznie bardziej ekonomiczne spalanie paliwa oraz znacznie wydajniejsza praca całego silnika. To z kolei może oznaczać większą oszczędność pieniędzy.


Chcesz wykonać chip tuning samochodów ciężarowych i dostawczych?

Zaufaj profesjonalistom! Nie podejmuj samodzielnych prób optymalizacji parametrów w oprogramowaniu jednostki napędowej, gdyż wykonując tą czynność niewłaściwie, możesz ją tylko zniszczyć. Przed przeprowadzeniem jakichkolwiek elektronicznych modyfikacji

w Twoim samochodzie ciężarowym lub dostawczym, profesjonaliści za pomocą odpowiedniej aparatury sprawdzą kondycję silnika pojazdu. Jeżeli analiza danych przebiegnie pomyślnie, podejmą właściwe działania w celu zwiększenia osiągów, a co za tym idzie, większej wydajności samochodu. Po przeprowadzonym chip tuningu wszystkie parametry ponownie są sprawdzane w celu określenia aktualnego ich stanu.
12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page