top of page

CHIP TUNING

 Chip tuning to zwiększenie mocy i momentu obrotowego naszego auta jak również obniżanie spalania paliwa oraz poprawa ogólnej sprawności. Chip tuning to zmiana oprogramowania sterującego silnikiem, co pozwala na zwiększenie jego mocy. Robimy bezpieczne strojenie, nie narażając silnika na nadmierny wysiłek. Wiele aut ma spore rezerwy mocy, które można stosunkowo łatwo uwolnić robiąc chip tuning. Żeby to zrobić, podłączamy swój komputer do centralki sterującej auta i modyfikujemy dawkę podawanego paliwa, czas oraz kąt wyprzedzenia zapłonu (w dieslach – wtrysku), ciśnienie doładowania, a także maksymalne dopuszczalne obroty silnika

Producenci specjalnie nie wykorzystują 100% potencjału naszych maszyn, aby za topowe i mocniejsze wersje swoich samochodów zażądać wyższych kwot w momencie zakupu.
Skoro zapłaciliśmy 100% ceny za nasz samochód to czemu mielibyśmy korzystać z 80% jego możliwości?

 

Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie - nie wygrywamy gotowców!

 

Przed każdym chip tuningiem dokładnie sprawdzamy dany pojazd - stan techniczny, diagnostyka komputerowa oraz pomiar na naszej hamowni. Dopiero kiedy auto przejdzie wszystkie testy rozpoczynamy modyfikację oprogramowania, a tuż po niej ponownie weryfikujemy naszą pracę na hamowni, na koniec wystawiamy certyfikat który zaświadcza że program został zmodyfikowany pod dane auto.

 

2 Lata Gwarancji na usługi i jego poprawność. Zwiększ MOC! zmniejsz SPALANIE!

NIE PRACUJEMY NA CHIŃSKICH NIE DZIAŁAJĄCYCH clon'ach urządzeń do odczytu i programowania sterowników.

 

Samochód po dobrze wykonanym chiptuningu zyskuje dodatkową moc, więcej momentu obrotowego, jest żwawszy przy czym pali mniej paliwa. Korzyści płynące z tego zabiegu mówią same za siebie. Uwolnij ukryty potencjał Auta Dobrze zrobiony chip tuning sprawi że auto dostanie nowe życie i będzie służył wiele lat. Zapraszamy na chiptuning do naszej siedziby mieszczącej się w Grodzisku Mazowieckim.

 

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i usług co potwierdzają liczne recenzje.

HAMOWNIA 4X4

Hamownia podwoziowa, dwuosiowa, wyposażona w dwa hamulce elektrowirowe

CHIP TUNING

Chip tuning to zwiększenie mocy i momentu jak również obniżanie spalania paliwa

DPF SERWIS

Objawem zapchania filtra cząstek stałych DPF / FAP jest spadek mocy lub przejście silnika w tryb awaryjny.

bottom of page