top of page

ECO TUNING TIR

ECO Chip-tuning samochodów ciężarowych to bardzo dobra metoda na obniżenie spalania, zwiększenie mocy i momentu obrotowego oraz poprawę ich wydajności. Jeżeli prowadzisz firmę transportową, masz samochód ciężarowy czy też zajmujesz się handlem - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Popularne marki aut ciężarowych takie jak Scania, Volvo, Man, Daf, Iveco czy Mercedes jak i wiele innych posiadają silniki sterowane elektronicznie. Sterownik silnika decyduje o osiągach i zazwyczaj także o dawkowaniu Ad-blue (Euro 6).

Zmiana oprogramowania sterownika silnika w aucie ciężarowym zmniejsza zużycie paliwa i jednocześnie zwiększa osiągi.

Podniesienie mocy w ciężarówkach - oszczędność paliwa

Kierowcy chwalą sobie pracę z mocniejszymi ciężarówkami, a transport może być realizowany sprawniej, co przekłada się na zmniejszenie kosztów eksploatacji, zwiększenie zysku i oszczędność paliwa. Oszczędności paliwa mogą sięgać nawet 5-8%! Ciężarówki każdego dnia pokonują setki kilometrów spalając przy tym ogromne ilości paliwa, dlatego też każde, nawet minimalne obniżenie zapotrzebowanie samochodu na paliwo będzie skutkowało dużymi oszczędnościami. Inwestycja zwraca się już po kilku miesiącach od przeprowadzenia modernizacji elektronicznej.

Podobnie jak w przypadku samochodów osobowych - do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie, dokonując szeregu testu przed jakąkolwiek modyfikacją.

Celem chip tuningu samochodów ciężarowych i pojazdów użytkowych jest zmniejszenie kosztów jej użytkowania, czyli zmniejszenie spalania. Fizycznie wygląda to tak, że po modernizacji jesteśmy w kontakcie z Klientem i jeśli efekt jest niewystarczający robimy poprawkę, tak aby jak najlepiej zoptymalizować pracę danej jednostki napędowej.

HAMOWNIA 4X4

Hamownia podwoziowa, dwuosiowa, wyposażona w dwa hamulce elektrowirowe

CHIP TUNING

Chip tuning to zwiększenie mocy i momentu jak również obniżanie spalania paliwa

DPF SERWIS

Objawem zapchania filtra cząstek stałych DPF / FAP jest spadek mocy lub przejście silnika w tryb awaryjny.

bottom of page