top of page

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Diagnostyka samochodowa - Po podłączeniu urządzenia diagnostycznego do komputera pojazdu pozwala na rozpoznanie stanu technicznego bez ich demontażu przy braku naruszeń podstawowego funkcjonowania połączeń elementów, z wykorzystaniem specjalnej aparatury techniczno-pomiarowej i metod badań diagnostycznych.

Wykonujemy diagnostykę podstawową jak i bardziej zaawansowaną. Odczytujemy i kasujemy błędy. Mierzymy parametry silnika, znajdujemy problemy.

Zanim oddamy swój samochód na diagnostykę do przypadkowego warsztatu, który metodą prób i błędów powymienia wiele części - warto przyjechać do nas i zaoszczędzić przy tym czas i pieniądze. Pomożemy Ci zdiagnozować Twój problem i podpowiemy co najlepiej zrobić w takiej sytuacji.

Komputerowa diagnostyka samochodu może być idealna nie tylko podczas użytkowania auta, ale również przed jego zakupem. Zanim kupimy samochód warto dokonać sprawdzenia czy samochód jest w pełni sprawny, czy nie kryje w sobie jakiś niespodzianek oraz czy wszystkie parametry są w normie.

Diagnostyka samochodowa w połączeniu z pomiarem mocy na naszej hamowni daje bardzo wiele informacji na temat danego pojazdu przed zakupem. Diagnostykę samochodową przeprowadzamy w siedzibie firmy EMsetup mieszczącej się w Grodzisku Mazowieckim

HAMOWNIA 4X4

Hamownia podwoziowa, dwuosiowa, wyposażona w dwa hamulce elektrowirowe

CHIP TUNING

Chip tuning to zwiększenie mocy i momentu jak również obniżanie spalania paliwa

DPF SERWIS

Objawem zapchania filtra cząstek stałych DPF / FAP jest spadek mocy lub przejście silnika w tryb awaryjny.

bottom of page